Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.
Úvod > Články a inspirace > Dejte vaší terase svěží kabát s nádechem pohody.

Dejte vaší terase svěží kabát s nádechem pohody.

Co všechno patří na terasu? Určitě pohodlný sedací nábytek s příjemným polstrováním, odkládací stolek, hodně polštářů, měkoučké přehozy na podvečer a rozkvetlé truhlíky s letničkami či bylinky. Čas příjemného posedávání už se blíží, nechte se inspirovat!

- Posezení ve svěží zeleni
Ranní káva na čerstvém vzduchu nám udělá dobře, stejně jako pozdní grilovačka. Opusťte obývací pokoje s televizí a užijte si chvíle na terase s knihou v ruce, s rodinou a přáteli.
Zahradní lavice s květinovými truhlíky „pokvete“ celé léto. Nábytek má nastavitelný sklon opěradla, je ze smrkového masivu, který je impregnovaný vůči povětrnostním podmínkám.

- Stolek na kávu
Modrá je dobrá, stejně jako elegantní odkládací stolek Tablo s dřevěnými nožkami. Zaujme minimalistickým vzhledem. Snadno se přenáší a rozlitá tekutina nebude na podlaze, stolek má totiž chytře zvednutý okraj. Prodává se v plochém balení, montáž je snadná. Výška 42 cm, průměr 50 cm, materiál: plastový kompozit a jasanové dřevo.

- Čerstvé bylinky na chleba
K jaru patří zelené bylinky. Jsou zdravé a chutnají k snídani i na grilovaném steaku. Vypěstovat je lze na zahrádce nebo na terase, stačí vysít do šikovné nádoby. A rostou i v sáčku (pratelný papír) s koženým uchem. Jsou vždy po ruce a vypadají skvěle!

- Zelenají se střechy domů
Také ve městě žijí milovníci zahradničení. Pod heslem pryč s šedí, zeleň má zelenou budují na balkónech a terasách zelené oázy klidu a pohody. Zanedbaná zákoutí dostávají nový kabátek.

- Obývák pod širákem
Na terase, lodžii nebo balkóně se odpočívá. A tak neváháme jakýkoli prostor útulně zabydlet: zahradní sedací nábytek pořídíme s měkkým polstrováním a rozmazlíme se i rozmanitými polštářky, plédy.

- Na sezení a ukládání
Plastový box má univerzální použití: uložíme do něj potahy zahradního nábytku, hračky, nářadí. Prodává se v kávových barvách, má ratanový povrch a boční úchopy, lze ho snadno přenášet.

- Barevné sklo na drink
V létě dodržujeme pitný režim a dopřáváme si obyčejnou vodu nebo čerstvé šťávy s ovocem. Na venkovní posezení můžeme zakoupit speciální sadu sklenic Kartio v pastelových odstínech.

- Užij si lenošku…
Na terase se odpočívá, a proto je lenoška výborný nápad. Má výplet z kvalitního textilního provázkového pletiva, nohy z akátového dřeva. Materiál je odolný vůči UV záření a povětrnostním podmínkám.

Zdroj: novinky.cz

Nalezněte kvalitní řemeslníky a firmy z vašeho okolí a ušetříte až 50%

Vyhledat řemeslníka, firmu

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!