Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Kominíci Plzeň

Každý z vás určitě alespoň jednou za život viděl kominíka z Plzně. Mnozí však možná netuší, že práce kominíků Plzeň nespočívá jen ve vymetání sazí z komína. Jejich náplň práce je opravdu různorodá. Kominíci v Plzni komíny nejen čistí, ale také kontrolují a v případě potřeby také opravují. A nejen komíny. Starají se totiž také o další zařízení, která odvádějí zplodiny spalování, spalovacích zařízení a dalších souvisejících zařízení. Pokud tedy nebydlíte v bytě, kde se o technické zázemí stará domovník, budete alespoň jednou za rok služby šikovného kominíka z Plzně potřebovat.

Hledá se kominík Plzeň

Potřebujete zkolaudovat nový komín nebo zkontrolovat spalinové cesty na jiném zařízení? Prohlídku či kolaudaci vám bez problémů udělá některý z kominíků Plzeň. Kromě běžných kontrol mají kominíci z Plzně na starosti také montáže a opravy samotných komínů i komínových lávek a stupadel, vložkování komínů nebo například základní samotářské práce při opravách spotřebičů. Kontakt na kominíka z Plzně můžete jednoduše získat na našich stránkách. Stačí se jednoduše zaregistrovat a zadat poptávku po konkrétní kominické službě v Plzni.

Vytápění Plzeň - Ing. Michal Štejr
Zahradní 2077/16
Plzeň, 32600
Česká republika

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Kominíci v Plzni či okolí

Vlastníte kominickou firmu? Jste živnostníkem v oblasti úprav, oprav a kontrol komínů v Plzni? Hledáte neustále nové zákazníky či zakázky? Portál Stavdum.cz Vám může pomoci zajistit stálý přísun práce. Stačí se jednoduše zaregistrovat a nabídnout své kominické služby pro široké spektrum uživatelů v Plzni. Po registraci je možné sledovat veškeré poptávky po kominících z Plzně a odpovídat na všechny, které jste schopni realizovat. Registrujte se již nyní a získejte jakožto kominík Plzeň řadu výhod, které Vám náš portál nabízí.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Kominíci Plzeň zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Vytápění, krby a komíny.
Ať už jste běžný uživatel a sháníte kominíka z Plzně, který by vám mohl zrevidovat komín, nebo dokonce nabízíte kominické služby, můžete bez problémů využít portál Stavdum.cz. Zde totiž najdete vždy přesně takového řemeslníka či zákazníka, který vám bude vyhovovat. Zadávejte jednoduše poptávky na kominíky Plzeň nebo sledujte výhodné nabídky a usnadněte si stavbu či běžnou údržbu domů a bytů.

Kominíci - Plzeňský kraj podle okresů

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!