Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Kominíci

Práce kominíka nespočívá pouze z klasického čištění komínů tak, jak asi každého z nás napadne. A zdaleka to nemusí být pouze práce, ze které kominíci odcházejí domů černí od sazí. Kominické práce v sobě kromě čištění klasického komína na pevná paliva jakými jsou dřevo či uhlí zahrnují také revize nebo kolaudace zařízení, která odvádějí zplodiny spalování. Kromě toho vám kominíci mohou také instalovat komínové lávky či stupadla a mohou vám také vypomoci například při základních samotářských pracích. Šikovného a kvalifikovaného kominíka zkrátka čas od času potřebujeme všichni!

Hledají se kominíci

Všichni, kdo bydlí v domě, který je v zimě vytápěn, s největší pravděpodobností každoročně shání šikovného kominíka, který by zrevidoval komín a zkontroloval veškeré spalinové cesty. Největší poptávka po službách kominíků bývá tradičně na jaře po ukončení topné sezony, ještě častěji však před začátkem topení, tedy během podzimu. Sehnat v těchto obdobích kominíka, který by měl čas, bývá někdy nadlidský úkol. Na našich stránkách se však můžete po kvalifikovaném kominíkovi poptat kdykoliv během celého roku.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme kompletní stavební, topenářskou a instalatérskou činnost - (novostavby a rekonstrukce). Naše firma vám zajistí kvalitní a rychlou... číst více montáž, dodání všech zařízení a komponentů.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme mechanické i běžné čištění komínů. Montujeme nerezové a plastové komínové systémy. Kontrolujeme spalinové cesty dle zákon... číst vícených požadavků. Vložkujeme komíny. Specializujeme se především na servis plošných kominických prací pro města a obce.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Kominíci v katalogu firem

Pracujete ve firmě, která zaměstnává kvalifikované kominíky? Patříte mezi kominíky a z okolí a pracujete na živnostenský list? Sháníte často nové zakázky? S portálem Stavdum.cz můžete již navždy hodit za hlavu starosti s hledáním nových zákazníků. Díky jednoduché registraci můžete získat možnost odpovídat na poptávky po kominických službách, ale také sami nabízet své služby širokému spektru uživatelů. Neváhejte tedy a registrujte se již nyní.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Kominíci zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Vytápění, krby a komíny.
Služby kvalifikovaných kominíků jsou stále velmi vyhledávané. Najděte si mezi registrovanými kominíky toho, který bude přesně vyhovovat vašim požadavkům ať už časovým nebo cenovým. Při rozhodování Vám mohou pomoci mimo jiné také reference ostatních uživatelů, kteří konkrétní služby kominíků využili již před Vámi.

Kominíci podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!