Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Půjčovny nářadí

Upravujete či stavíte dům? Rekonstruujete byt? Potřebujete ke svojí práci speciální nářadí, ale nechce se vám zbytečně kupovat? Navštivte některou z půjčoven stavebního nářadí. Veškeré nářadí a další nástroje, které jsou potřeba k opravám nebo úpravám bydlení si můžete jednoduše a levně vypůjčit. Půjčovny nářadí vám rády zapůjčí třeba příklepovou vrtačku, nebo třeba brusku na parkety, a to na smluvenou dobu. Jednou z výhod půjčování stavebního nářadí je úspora financí. Mimo jiné také budete mít díky půjčovnám nářadí ve vaší dílně mnohem více místa než kdy dříve.

Hledají se půjčovny nářadí

Potřebujete opravit podlahu, vyměnit dlažbu či obklady nebo byste rádi zateplili dům, ale nemáte potřebné nářadí? Nechce se vám utrácet vaše těžce vydělané peníze za přístroje a nástroje, které využijete jen jednou? Využijte služeb, které vám nabízí půjčovny stavebního nářadí a ušetřete tak svůj čas i peníze. Díky registraci na našich stránkách dokonce můžete získat možnost poptat se na potřebné nářadí na našich stránkách. Půjčovny nářadí se vám jistě brzy ozvou s nabídkou.

Jsme nejen půjčovna stavební techniky. Půjčujeme také nářadí, zahradní techniku, přívěsné vozíky, gastro a party potřeby. Pronajímám... číst vícee a montujeme lešení a stavební výtahy. U nás tak najde vše, co potřebuje, nejen stavař, ale také řemeslník, domácí kutil nebo zahrádkář.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Stavební nářadí, stroje a pomůcky

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Jsme specializovaný obchod se zaměřením na skladovou a manipulační techniku. Dodáváme paletové vozíky, ruční vysokozdvižné vozíky a dal... číst víceší stroje potřebné při manipulaci s těžkými břemeny. Do naší nabídky spadají také náhradní díly, které vedeme skladem na veškeré tuzemské i zahraniční stroje.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Půjčovny nářadí v katalogu firem

Půjčoven stavebního nářadí je dost. Pokud jednu z nich vlastníte, možná byste rádi získali možnost oslovit větší množství potenciálních zákazníků a získat tak oproti ostatním půjčovnám nářadí výhodu. Zákazníky vám může přivézt například registrace na našich stránkách Stavdum.cz, díky které budete moci zadávat nabídky všeho druhu. Stejně tak budete moci sledovat konkrétní poptávky ostatních registrovaných uživatelů a nabízet jim svoje služby.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Půjčovny nářadí zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Stavební nářadí, stroje a pomůcky.
Ať už vlastníte půjčovnu nářadí, nebo jste běžným uživatelem, který často potřebuje půjčovat specifické stavební nářadí, portál Stavdum.cz pro vás může být velkým přínosem. Registrujte se na našich stránkách již nyní a získejte možnost zadávat nebo jen sledovat poptávky a nabídky ostatních uživatelů.

Půjčovny nářadí podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!