Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Kovářství

Kovářství patří k tradičním řemeslným činnostem, které vám dokážou kvalifikovaní kováři nabídnout. Práce s kvalitním kovem je pro všechny umělecké kováře a v okolí tím nejdůležitějším. Bez kvalitního materiálu by totiž nemohl vzniknout kvalitní produkt. Kromě klasických výrobků, mezi něž se řadí například kované mříže nebo ploty vám mohou kováři vyrobit třeba i kované kliky, zábradlí, ale také lustry, svícny či jakýkoliv kovaný nábytek. Díky své šikovnosti a kreativitě dokážou umělečtí kováři vyrobit v podstatě cokoliv. Záleží pouze na tom, co si zákazníci vymyslí.

Hledají se kovářství

Pokud zvažujete investovat do jakéhokoliv rukodělného výrobku a pokud ještě ke všemu máte rádi kov, zkuste se poptat po práci kvalifikovaných uměleckých kovářů. Dokážou pro vás vyrobit v podstatě cokoliv od užitného předmětu až po ten umělecký. Fantazii se v podstatě meze nekladou. Kovářství je hojně vyhledávané zejména kvůli výrobě kovaných mříží nebo plotů. Někdy se však zákazníci poptávají také po dalších výrobcích. Veškerá přání jsou však kováři schopni realizovat.

Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Vyrábíme a prodáváme palubky a prkna (obkladové, fasádní, podlahové a terasové palubky, materiál sibiřský modřín, severský smrk, borovi... číst vícece). Různé profily, rozměry, třídy.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme komplexní služby v oblasti zámečnictví a zakázkové výroby různých ocelových konstrukcí, zakázkové kovovýroby, zpracování o... číst víceceli a dílů jako jsou vrata, brány, mříže, zábradlí, ale také ocelové konstrukce, dopravníky a jiné technologie pro různá odvětví průmyslu a větších firem. Provádíme údržbu, opravu a servis, svářečské práce a pozinkování. Výrobky dodáváme dle přání zákazníka včetně povrchových úprav (práškové, vypalovací laky, žárové nebo galvanické zinkování). Pro soukromníky jsme schopni zařídit téměř vše – od návrhu přes poradenství a výrobu až po konečnou montáž.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Kovářství v katalogu firem

Řemeslníků v oblasti kovářství pomalu ale jistě přibývá. K tradičním řemeslům se vrací čím dál více kvalifikovaných pracovníků, ale samozřejmě přibývá také zájemců o rukodělné výrobky. I proto mají kováři o přibývající zakázky a nové zákazníky postaráno. Portál Stavdum.cz jim ale může pomoci nabízet a prezentovat jejich kovářské služby. Mohou také sledovat poptávky ostatních uživatelů portálu a získávat stále více kontaktů na potenciální zákazníky.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Kovářství zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Dřevo, kováři, sklo a plasty.
Portál Stavdum.cz Vám může nabídnout kontakty nejen na zákazníky, ale otevře také brány k řemeslníkům nejen v oboru kovářství. Registrace Vám umožní sledovat veškeré nabídky i poptávky po všech službách souvisejících s kováři. Neváhejte tedy a staňte se aktivním uživatelem. Zajisté vždy najdete vše, co budete v danou chvíli potřebovat.

Kovářství podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!