Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Nej řemeslníci

Nej řemeslníci ovládají svoje řemeslo opravdu dobře. Mnohaleté zkušenosti jim dovolují pouštět se i do náročnějších oprav, úprav, rekonstrukcí nebo staveb. Mezi nej řemeslníky se řadí nejen zedníci, klempíři, elektrikáři a truhláři, ale také mnoho dalších profesí! Kvalita jejich práce je zřejmá a zřetelná na první pohled a reference uživatelů portálu Stavdum.cz také hodnotí práci mnoha řemeslníků velmi kladně. Stačí si tedy vybrat na základě hodnocení těch nejnáročnějších posuzovatelů, kterými jsou sami zákazníci. Portál Stavdum.cz se těší z velkého množství registrovaných uživatelů, kteří denně napomáhají ostatním najít toho nej řemeslníka.

Hledají se nej řemeslníci

Pokud potřebujete najít nej řemeslníka, který vám pomůže s kterýmkoliv problémem v domácnosti, neváhejte a poptejte se na našich stránkách. Zajisté se vám během několika okamžiků ozve nej řemeslník či z okolí, který bude ochoten splnit veškeré vaše požadavky týkající se kvality, vhodného termínu i času. Jediné, co pro tuto cestu k potřebným kontaktům musíte udělat, je jednoduchá registrace na našich stránkách Stavdum.cz.

Dodáváme průmyslové barvy na protikorozní ochranu ocelových konstrukcí. Dále také barvy pro průmysl, strojírenství, slévárny, energetiku... číst více a automobilový průmysl.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Působíme v posledních letech především jako firma zabývající se prodejem stavebních materiálů a služeb souvisejících s ním. Díky mno... číst vícehaletým zkušenostem jsme Vám schopni nabídnout jen ty nejlepší materiály, které jsou potřebné pro Vaší stavbu. Rovněž nabízíme kvalitní služby, které postupem času zdokonalujeme tak, aby jste byli s nákupem stavebních materiálů co nejvíce spokojeni.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme kompletní malířské a natěračské práce pro domácnosti, restaurace, úřady, hotely i stavební firmy.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Nej řemeslníci v katalogu firem

Ti nej řemeslníci jsou registrováni na portálu Stavdum.cz, protože dobře vědí, že tento způsob propagace jejich dobré práce je velmi snadný. Každému nej řemeslníkovi stačí, aby jednoduše nabídnul své služby ostatním uživatelům. Ti se mu pak mohou ozvat se svými dotazy nebo konkrétními požadavky. Další možností, které pro nej řemeslníky portál Stavdum.cz přináší, je sledování konkrétních poptávek, mezi nimiž si mohou vybrat tu, která nejvíce spadá do oblasti jejich působení!

Při rekonstrukci volného bytu v rodinném domě je třeba zahodit šlicy po elektrikářích, opravit obklady z dlaždiček, které máme k dispozici a upravit a zavést vodu ke...
Vzdálenost: - km z -, 32x zobrazeno
54234, Malé Svatoňovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000603
Vložena dne: 05.02.2018
Dobrý den. Posílám Vám poptávku na zateplení stropu suterenu 6ti- bytového domu. Zateplení EPS 70F 80, celková plocha cca 138 m2, včetně stěrky ,hmoždinek,...
Vzdálenost: - km z -, 52x zobrazeno
76326, Luhačovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000560
Vložena dne: 23.01.2018
Cena zateplení a fasády u rodinného domu cca. 130m2 . Má představa - zateplení minerální izolací cca. 80mm, ale rád si nechám poradit :) Dům se nachází v...
Vzdálenost: - km z -, 54x zobrazeno
28002, Cerhenice, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000610
Vložena dne: 05.02.2018
S portálem Stavdum.cz pro vás bude vždy snadné najít toho nej řemeslníka. Dokonce dle referencí také snadno zjistíte, jestli jsou jeho služby opravdu kvalitní! Registrujte se na našich stránkách jako firma, ale také jako běžný uživatel, a využívejte všechny možnosti, které nabízíme! Portál Stavdum.cz vám může usnadnit život.

Nej řemeslníci podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy

          

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!