Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Hodinový manžel

Znáte všechny služby, které vám může nabídnout hodinový manžel? Patří mezi ně například výměna zastaralých zásuvek v bytě, jednoduchá oprava světel, připevnění tyčí na závěsy nebo třeba smontování nového nábytku, přesně to zvládne hodinový manžel bezvadně. Všechno, co si doma netroufnete opravit sami, případně všechno, na co kvůli pracovnímu vytížení nemáte čas (někdy to bývá také pomoc manželce s velkým nákupem), za vás může hodinový manžel snadno a kvalitně vyřešit. Práce, které dříve zastal soused nebo blízko žijící příbuzný nyní zastávají šikovní živnostníci, nebo dokonce celé firmy zabývající se těmito drobnými službami pro domácnost.

Hledají se hodinový manžel

Jestli potřebujete sehnat kontakt na opravdu šikovného hodinového manžela nebo z blízkého okolí, neváhejte a zadejte poptávku na našich stránkách. Ty vám po jednoduché registraci umožní také sledovat informace typu hodinový manžel ceník. Na základě recenzí od ostatních uživatelů a na základě zhodnocení vašich finančních možností si pak budete moci vybrat ze všech nabídek hodinových manželů takového, který vám bude vyhovovat nejvíce!

Provádíme strojové čištění koberců, sedacích souprav, sedaček, křesel, matrací, židlí a čalounění pro Zlín a Zlínský kraj.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Hodinový manžel v katalogu firem

Hodinový manžel ceník. Přesně takové dotazy se poslední dobou objevují ve vyhledávačích všemožných internetových stránek. Pokud jste šikovným a zručným řemeslníkem a nabízíte práci hodinového manžela, jistě máte nyní z této informace radost. Díky portálu Stavdum.cz můžete jednoduše sledovat všechny poptávky po hodinových manželech od registrovaných uživatelů, případně můžete sami nabízet své služby všem, kdo je potřebují. Jak na to? Stačí jednoduchá registrace a vaše podnikání dostane rázem nové obrátky!

Vzdálenost: - km z -, 91x zobrazeno
28601, Čáslav, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001543
Vložena dne: 05.04.2019
Poptávám úklid domácnosti: koupelna, dveře lamelové+obyčejné. Jaký je předpokládaný termín realizace: duben 2019
Vzdálenost: - km z -, 31x zobrazeno
43801, Žatec, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001551
Vložena dne: 11.04.2019
Dobrý den, poptávám převoz sedačky z Brna Bystrce 30 km, z třetího patra bez výtahu, a to co nejdříve, děkuji za nabídky.
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
68301, Dražovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001528
Vložena dne: 01.04.2019
Lepšího výběru kvalitního řemeslníka, který vám může vypomoci s drobnějšími domácími pracemi, vám jistě pomohou informace typu hodinový manžel recenze. Díky nim totiž budete moci snadněji zjistit, jestli jsou služby konkrétního hodinového manžela opravdu kvalitní a jestli je cena za jeho služby odpovídající jeho zkušenostem.

Hodinový manžel podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!