Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Truhláři

Služby kvalitních truhlářů a truhlářství jsou v poslední době velmi vyhledávané. Kdo by doma nechtěl mít kvalitní dřevěný nábytek na míru. Každý občas přemýšlí o tom, že by využil znalostí a schopností šikovného truhláře. Stejně jako je pro uživatele někdy těžké najít kvalitní truhlářství, také pro truhláře nebývá snadné najít nové zákazníky. Přesně pro tyto případy je tady portál Stavdum.cz, který umožňuje poptávat i nabízet truhlářské služby ve vašem městě. Stačí se jen zaregistrovat a pak už můžete využívat všech možností, které portál Stavdum.cz nabízí.

Hledají se truhláři

Možná patříte mezi ty uživatele portálu Stavdum.cz, kteří potřebují sehnat kvalifikovaného a šikovného truhláře. Jestliže si potřebujete nechat vyrobit nábytek na míru, nebo třeba nechat opravit starší židle nebo dřevěnou postel, poptejte se na našich stránkách na šikovného truhláře. Pravděpodobně se vám během několika málo okamžiků ozve některé truhlářství nebo živnostník v této oblasti. Vy si pak na základě referencí ostatních uživatelů vyberete toho nejoblíbenějšího a nejlepšího truhláře.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Vyrábíme a prodáváme palubky a prkna (obkladové, fasádní, podlahové a terasové palubky, materiál sibiřský modřín, severský smrk, borovi... číst vícece). Různé profily, rozměry, třídy.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Truhláři v katalogu firem

Všichni truhláři mohou mít neustálý přísun zakázek. Ptáte se, jak na to? Stačí sledovat na stránkách portálu Stavdum.cz všechny poptávky po službách truhlářství a odpovídat přesně na ty, které se vám budou líbit nejvíce. Po jednoduché registraci se vám otevřou brány k novým možnostem získávání zákazníků. Nevěříte? Vyzkoušejte zaregistrovat své truhlářství již nyní. Uvidíte, že budete mít o práci případně o další potenciální zákazníky postaráno.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Truhláři zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Dřevo, kováři, sklo a plasty.
Díky množství truhlářů a truhlářských firem, pro vás může být výroba nebo oprava jakéhokoliv dřevěného nábytku hračkou. S portálem Stavdum.cz si navíc budete vždy jisti, že díky referencím od ostatních uživatelů vyberete zaručeně toho nejlepšího truhláře ve vašem okolí.

Truhláři podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!