Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Úklidové služby

Úklidové služby se mohou hodit leckteré hospodyňce, která kvůli pracovnímu vytížení neoplývá časem na úklid domácnosti. Nejenom domácnosti však mohou využít některou z úklidových firem. Také majitelé některých společností využívají externí služby k úklidu kanceláří. Úklidové služby jsou vždy připraveny plnit jakékoliv požadavky týkající se čistoty a pořádku. Ať už si budete chtít sjednat jednorázový úklid kanceláře nebo jiného nebytového prostoru, nebo by se vám hodily pravidelné úklidy domácnosti, neváhejte a obraťte se na kteroukoliv firmu nabízející úklidové služby.

Hledají se úklidové služby

Rádi byste se poptali po firmě, která by provedla ve vaší domácnosti či firmě úklidové práce? Hledáte úklidovou službu, které by vyhověli vašim speciálním časovým či finančním požadavkům? Poptejte se na vše potřebné na našich stránkách, anebo zde sledujte nabídky úklidových služeb, které by splňovaly veškerá potřebná kritéria. Reference ostatních uživatelů mohou pomoci při rozhodování, kterou ze zvažovaných úklidových služeb nakonec oslovíte.

Stěhování domácností Spolehlivě odstěhujeme váš byt, dům, či podnájem. Vše s maximálním ohledem na váš majetek. Pomůžeme vám i s ... číst vícedemontáží nábytku, nebo se zabalením věcí do ochranných prostředků proti poškození. Stěhování firem, stěhování klavírů a pianin, stěhování strojů, stěhování těžkých břemen, krabice na stěhování. Kromě stěhování zajistíme i: vyklízení půd, sklepů, vyklízení pozůstalostí, ekologickou likvidaci odpadu

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme: stěhování, autodoprava, nákladní taxi, pronájem přívěsů, vyklízení, spediční služby.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Úklidové služby v katalogu firem

Úklidové služby ceník můžete nyní zviditelnit také na našich stránkách. Jestliže se Vám někdy nedaří sjednat dostatečné množství zakázek pro vaši úklidovou službu, neklesejte na mysli. Portál Stavdum.cz Vám umožní po jednoduché registraci zadávat nabídky a zároveň sledovat poptávky úklidových pracích a v okolí. Díky velkému množství uživatelů našeho portálu budete mít zajisté o potenciální zákazníky postaráno. Tak neváhejte a registrujte se již nyní.

Vzdálenost: - km z -, 91x zobrazeno
28601, Čáslav, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001543
Vložena dne: 05.04.2019
Dobrý den, poptávám převoz sedačky z Brna Bystrce 30 km, z třetího patra bez výtahu, a to co nejdříve, děkuji za nabídky.
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
68301, Dražovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001528
Vložena dne: 01.04.2019
Poptávám úklid domácnosti: koupelna, dveře lamelové+obyčejné. Jaký je předpokládaný termín realizace: duben 2019
Vzdálenost: - km z -, 31x zobrazeno
43801, Žatec, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001551
Vložena dne: 11.04.2019
Úklidové služby jsou velmi vyhledávané všemi, kdo nemají čas buď na běžné domácí práce, nebo na větší nepravidelné úklidy domácností. Firmy na úklid kanceláří jsou také velmi žádané. Portál Stavdum.cz může těmto firmám pomoci najít nové zákazníky. Pomoc zde najdou také všichni ti, kdo se chtějí po úklidových službách pouze poptat.

Úklidové služby podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!