Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Úklidové služby

Úklidové služby se mohou hodit leckteré hospodyňce, která kvůli pracovnímu vytížení neoplývá časem na úklid domácnosti. Nejenom domácnosti však mohou využít některou z úklidových firem. Také majitelé některých společností využívají externí služby k úklidu kanceláří. Úklidové služby jsou vždy připraveny plnit jakékoliv požadavky týkající se čistoty a pořádku. Ať už si budete chtít sjednat jednorázový úklid kanceláře nebo jiného nebytového prostoru, nebo by se vám hodily pravidelné úklidy domácnosti, neváhejte a obraťte se na kteroukoliv firmu nabízející úklidové služby.

Hledají se úklidové služby

Rádi byste se poptali po firmě, která by provedla ve vaší domácnosti či firmě úklidové práce? Hledáte úklidovou službu, které by vyhověli vašim speciálním časovým či finančním požadavkům? Poptejte se na vše potřebné na našich stránkách, anebo zde sledujte nabídky úklidových služeb, které by splňovaly veškerá potřebná kritéria. Reference ostatních uživatelů mohou pomoci při rozhodování, kterou ze zvažovaných úklidových služeb nakonec oslovíte.

Úklid po řemeslnících, domů, bytů, kanceláří, společenských prostor, zdarvotnických zařízení, sněhu a zahrad. Specializujeme se na ú... číst víceklid hal a objektů. Umyjeme auto, vyčistíme i interiér.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Běžný úklid. Mytí oken. Čištění koberců. Čištění sedaček, matrací či čalounění. Generální úklid. Úklid po řemeslnících. Ž... číst víceehlení a vlastně skoro vše, co je potřeba uklidit: zahrada, bazén atd. Úklid pro firmy. Úklid komerčních prostor a bytových domů.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Úklidové služby v katalogu firem

Úklidové služby ceník můžete nyní zviditelnit také na našich stránkách. Jestliže se Vám někdy nedaří sjednat dostatečné množství zakázek pro vaši úklidovou službu, neklesejte na mysli. Portál Stavdum.cz Vám umožní po jednoduché registraci zadávat nabídky a zároveň sledovat poptávky úklidových pracích a v okolí. Díky velkému množství uživatelů našeho portálu budete mít zajisté o potenciální zákazníky postaráno. Tak neváhejte a registrujte se již nyní.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Úklidové služby zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Úklid, stěhování a ostraha objektů.
Úklidové služby jsou velmi vyhledávané všemi, kdo nemají čas buď na běžné domácí práce, nebo na větší nepravidelné úklidy domácností. Firmy na úklid kanceláří jsou také velmi žádané. Portál Stavdum.cz může těmto firmám pomoci najít nové zákazníky. Pomoc zde najdou také všichni ti, kdo se chtějí po úklidových službách pouze poptat.

Úklidové služby podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!