Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Architekti

Prací bytových architektů je nejen klasické projektování rekonstrukcí bytů po celém městě a v jeho blízkém okolí, ale také realizace nových interiérů, interiérový design, textilní dekorace a kompletní styling bytu nebo jakéhokoliv jiného interiéru. Pokud tedy zvažujete, že si necháte proměnit byt v útulnější a modernější místo pro žití, ale v moderním designu se příliš nevyznáte, rozhodně budete rady některého ze zkušených architektů potřebovat. At už se změna bude týkat jednotlivých místností bytu, bytového jádra nebo kompletně celého interiéru. Bez odborně zpracovaných plánů se navíc neobejde žádný řemeslník.

Hledají se architekti

Poptejte se na našich stránkách po práci kvalifikovaných architektů. Možná, že některý z bytových architektů Vám sám nabídne pomoc a splní Vám tak sen o krásném moderním bydlení. Jednoduchá registrace na našem portálu Vám navíc zajistí možnost sledovat veškeré poptávky jednotlivých architektů a hlavně také hodnocení jejich práce. Uživatelé totiž mohou hodnotit práci řemeslníků a pomoci tak ostatním lidem ve správném rozhodnutí.

Projektování a služby projektanta. Zhotovení projektů, pasportu, odborných vyjádření, zastoupení před úřady. Projekty provádím ve vš... číst víceech stupních, pro stavební povolení, realizační dokumentaci. Spolupracuji s projektanty všech profesí např. statika a dynamika, zdravotechnika, elektroinstalace a další.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Projektování, inženýring, statika, realizace. Autorizovaný inženýr -Pozemní stavby Specialista v oblasti výstavby. Navrhování pasivních... číst více domů. Technický dozor investora

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Architekti v katalogu firem

Každý bytový architekt zná dobře moderní postupy při rekonstrukcích bytů. Pokud však podnikají, mohou narážet na problémy, jak získávat postupně zakázky tak, aby nikdy nebyli bez práce. Portál Stavdum.cz může každému architektovi usnadnit při hledání nových zákazníků práci. Po registraci je totiž opravdu velmi snadné vkládat nabídky a sledovat poptávky na bytové architekty ostatních uživatelů. Vzhledem k velkému množství registrovaných uživatelů je množství pravidelných zakázek v podstatě zaručen.

Poptávám vypracování projektové dokumentace pro stávající nemovitost u které potřebuji vydat Změnu užívání stavby ze současného stavu atelier na skladovací a prodejní...
Vzdálenost: - km z -, 35x zobrazeno
51101, Turnov, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001592
Vložena dne: 26.04.2019
Dobrý den, chci poptat projekt rodinneho domu v obci Horka nad Moravou. Podrobnější info telefonicky nebo emailem. Děkuji S pozdravem Vladimír H.
Vzdálenost: - km z -, 18x zobrazeno
77900, Olomouc, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001688
Vložena dne: 27.05.2019
Dobrý den , máme zájem o návrh dispozičního rozložení prostor (místností) ve starším rodinném domě. Přikládáme púdoris přízemí, přičemž se jedná i o rozměrově...
Vzdálenost: - km z -, 160x zobrazeno
39155, Dolní Hořice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001681
Vložena dne: 22.05.2019
Portál Stavdum.cz zajišťuje díky velkému množství registrovaných uživatelů snadnější hledání nových zákazníků, pokud je hledajícím některý z bytových architektů, v opačném případně zde najde potřebného architekta každý, kdo potřebuje využít jeho služby. Reference ostatních uživatelů pak mohou napomoci ve výběru toho nejlepšího architekta, který vyhovuje veškerým představám.

Architekti podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!