Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Architekti

Prací bytových architektů je nejen klasické projektování rekonstrukcí bytů po celém městě a v jeho blízkém okolí, ale také realizace nových interiérů, interiérový design, textilní dekorace a kompletní styling bytu nebo jakéhokoliv jiného interiéru. Pokud tedy zvažujete, že si necháte proměnit byt v útulnější a modernější místo pro žití, ale v moderním designu se příliš nevyznáte, rozhodně budete rady některého ze zkušených architektů potřebovat. At už se změna bude týkat jednotlivých místností bytu, bytového jádra nebo kompletně celého interiéru. Bez odborně zpracovaných plánů se navíc neobejde žádný řemeslník.

Hledají se architekti

Poptejte se na našich stránkách po práci kvalifikovaných architektů. Možná, že některý z bytových architektů Vám sám nabídne pomoc a splní Vám tak sen o krásném moderním bydlení. Jednoduchá registrace na našem portálu Vám navíc zajistí možnost sledovat veškeré poptávky jednotlivých architektů a hlavně také hodnocení jejich práce. Uživatelé totiž mohou hodnotit práci řemeslníků a pomoci tak ostatním lidem ve správném rozhodnutí.

Projekční činnost ve výstavbě, projektové dokumentace novostavby a rekonstrukce RD, nová zelená úsporám, inženýring.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Specializuji se na interiérový design, převážně na tvorbu stylu nadčasového a moderního interiéru, odrážející osobnost a životní styl ... číst víceklienta. Jsem schopná zajistit kompletní servis interiérového designu komerčních i soukromých interiérů od návrhu až po jeho realizaci po celé České republice.

Ohodnocení:

Paní designérka má opravdu velký smysl pro detail! Navrhla mi krásnou ložn... číst víceici v podkroví, která je kouzelná !!! Jakoukoliv spolupráci mohu jen doporučit! Děkuji ještě jednou.
Od Kanadských srubů po pasivní domy. Od architektonického návrhu až po samotnou realizaci staveb na klíč. Odpoutáváme se od konvenčních ne... číst vícesmyslů ve stavebnictví a se svou sítí partnerů vytváříme řešení špičkové úrovně s ohledem na udržitelnost a ekonomickou efektivitu.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Architekti v katalogu firem

Každý bytový architekt zná dobře moderní postupy při rekonstrukcích bytů. Pokud však podnikají, mohou narážet na problémy, jak získávat postupně zakázky tak, aby nikdy nebyli bez práce. Portál Stavdum.cz může každému architektovi usnadnit při hledání nových zákazníků práci. Po registraci je totiž opravdu velmi snadné vkládat nabídky a sledovat poptávky na bytové architekty ostatních uživatelů. Vzhledem k velkému množství registrovaných uživatelů je množství pravidelných zakázek v podstatě zaručen.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Architekti zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Architekti, projektanti a audity.
Portál Stavdum.cz zajišťuje díky velkému množství registrovaných uživatelů snadnější hledání nových zákazníků, pokud je hledajícím některý z bytových architektů, v opačném případně zde najde potřebného architekta každý, kdo potřebuje využít jeho služby. Reference ostatních uživatelů pak mohou napomoci ve výběru toho nejlepšího architekta, který vyhovuje veškerým představám.

Architekti podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!