Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Instalatéři

Každý občas potřebuje opravit něco v domě nebo v bytě. S mnoha instalatérskými věcmi si dokážou šikovné ruce poradit samy. Dnešní uspěchaná doba nám ale nedává moc příležitostí, kdy bychom tyto drobné instalatérské opravy mohli zvládnout, a tak je potřeba, využít služeb kvalifikovaného řemeslníka. Instalatéři jsou vždy připraveni, aby kvalitně a odborně provedli veškeré instalatérské práce, které jsou pro byt a dům potřeba. Někteří instalatéři jsou dokonce připraveni kdykoliv během dne i noci vyřešit jakýkoliv akutní problém s vodovodní sítí v kterékoliv domácnosti.

Hledají se instalatéři

Potřebujete akutně sehnat instalatéra? Odešel váš oblíbený instalatér do důchodu a vy za něj potřebujete rychle sehnat náhradu? Zkuste zadat konkrétní poptávku na Stavdum.cz a za pár chvil se vám instalatéři či z blízkého okolí ozvou sami. Vy si pak jednoduše vyberete takového, který vám bude vyhovovat nejlépe, a to díky přehlednému systému, který pro vás vytvořili ti nejlepší odborníci. Nehledejte svého instalatéra. Počkejte si, až si vás instalatér najde sám.

Dodáváme kvalitní tepelnou techniku se kterou ušetříte náklady za energie. Své práci dobře rozumíme a naším krédem je spokojenost záka... číst vícezníků. Tepelná čerpadla, automatické kotle, plynové kotle, krby a krbové vložky, rekuperace, solární systémy, klimatizace a podlahové vytápění.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Jsme brněnská firma provádějící veškeré kominické práce v celém jihomoravském regionu.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Topenářské, instalatérské a zámečnické práce. Montáže a výměny kotlů, krbových kamen, radiátorů, bojlerů, podlahového topení, čer... číst vícepadel apod. Voda, odpady a prodej instalatérského materiálu po domluvě.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Instalatéři v katalogu firem

Nemusíte se obávat, že v požadovaném termínu neseženete vhodného instalatéra. Řemeslníků v oboru instalatérů je všude dost, je jen potřeba přijít na správný způsob, jak je snadno a jednoduše najít. Instalatéři jsou připraveni a ochotni vám pomoci v jakoukoliv denní či noční dobu. Jsou si totiž dobře vědomi, jak může být mnohdy situace s nefungujícími vodovodními instalacemi závažná. Šikovní instalatéři fungují nejen jako samostatní živnostníci, ale jsou sdruženi také ve větších firmách. Je jen na vás, komu dáte přednost.

Vzdálenost: - km z -, 13x zobrazeno
74801, Hlučín, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001326
Vložena dne: 04.12.2018
Potřebuji zaslepit/zavařit 2 trubky topení vedoucí pod úrovní podlahy ke starém nepoužívanému kotli na tuhá paliva. Trubka je ocelová, má průměr cca 10 cm. Topení je v...
Vzdálenost: - km z -, 23x zobrazeno
27715, Tišice, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001287
Vložena dne: 17.11.2018
Poptávka na výměnu plynového kotle za kondenzační + výměna radiátorů. RD - lokalita Pohořelice u Zlína Termín realizace - co nejdříve Cena dohodou
Vzdálenost: - km z -, 27x zobrazeno
76361, Napajedla, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001255
Vložena dne: 26.10.2018
Vybírat si můžete s širokého spektra instalatérů, kteří jsou zároveň hodnoceni jinými uživateli. Jednoduše si tedy můžete vybrat toho nejlevnějšího, nejrychlejšího či nejšikovnějšího instalatéra, anebo toho, který má čas přesně ve chvíli, kdy jej opravdu nutně potřebujete.

Instalatéři podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy

          

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!