Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Instalatéři

Každý občas potřebuje opravit něco v domě nebo v bytě. S mnoha instalatérskými věcmi si dokážou šikovné ruce poradit samy. Dnešní uspěchaná doba nám ale nedává moc příležitostí, kdy bychom tyto drobné instalatérské opravy mohli zvládnout, a tak je potřeba, využít služeb kvalifikovaného řemeslníka. Instalatéři jsou vždy připraveni, aby kvalitně a odborně provedli veškeré instalatérské práce, které jsou pro byt a dům potřeba. Někteří instalatéři jsou dokonce připraveni kdykoliv během dne i noci vyřešit jakýkoliv akutní problém s vodovodní sítí v kterékoliv domácnosti.

Hledají se instalatéři

Potřebujete akutně sehnat instalatéra? Odešel váš oblíbený instalatér do důchodu a vy za něj potřebujete rychle sehnat náhradu? Zkuste zadat konkrétní poptávku na Stavdum.cz a za pár chvil se vám instalatéři či z blízkého okolí ozvou sami. Vy si pak jednoduše vyberete takového, který vám bude vyhovovat nejlépe, a to díky přehlednému systému, který pro vás vytvořili ti nejlepší odborníci. Nehledejte svého instalatéra. Počkejte si, až si vás instalatér najde sám.

Provádíme revize, měření, opravy, prodej komínových vložek a komponentů. Nabízíme prodej a montáž plynových kotlů, kotlů na tuhá pali... číst víceva a krbových kamen.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Instalatérské a topenářské práce.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Mé jméno je Jakub Cholt a jsem kominíkem. Za svou několikaletou praxi jsem se setkal s mnohým, co by mě mohlo překvapit. Ale naučil jsem se hl... číst víceedat možnosti, jak nejlépe řešit dané situace a věřte, že není nic, co by se nedalo vyřešit. I proto budu rád, když využijete některé mé služby a stanete se dalšími spokojenými zákazníky. Zaměření a poradenství je vždy zdarma.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Instalatéři v katalogu firem

Nemusíte se obávat, že v požadovaném termínu neseženete vhodného instalatéra. Řemeslníků v oboru instalatérů je všude dost, je jen potřeba přijít na správný způsob, jak je snadno a jednoduše najít. Instalatéři jsou připraveni a ochotni vám pomoci v jakoukoliv denní či noční dobu. Jsou si totiž dobře vědomi, jak může být mnohdy situace s nefungujícími vodovodními instalacemi závažná. Šikovní instalatéři fungují nejen jako samostatní živnostníci, ale jsou sdruženi také ve větších firmách. Je jen na vás, komu dáte přednost.

Poptávám topenářské práce pro zhotovení nového rozvodu ústředního vytápění z CU. Je to rekonstrukce kina ve Vítkově. Termín realizace ihned. Můžeto to zadat i s...
Vzdálenost: - km z -, 9x zobrazeno
74747, Vítkov, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000841
Vložena dne: 19.06.2018
Vzdálenost: - km z -, 63x zobrazeno
73995, Nýdek, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000768
Vložena dne: 26.04.2018
Vzdálenost: - km z -, 9x zobrazeno
28002, Polní Voděrady, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000886
Vložena dne: 19.06.2018
Vybírat si můžete s širokého spektra instalatérů, kteří jsou zároveň hodnoceni jinými uživateli. Jednoduše si tedy můžete vybrat toho nejlevnějšího, nejrychlejšího či nejšikovnějšího instalatéra, anebo toho, který má čas přesně ve chvíli, kdy jej opravdu nutně potřebujete.

Instalatéři podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy

          

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!