Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Instalatéři

Každý občas potřebuje opravit něco v domě nebo v bytě. S mnoha instalatérskými věcmi si dokážou šikovné ruce poradit samy. Dnešní uspěchaná doba nám ale nedává moc příležitostí, kdy bychom tyto drobné instalatérské opravy mohli zvládnout, a tak je potřeba, využít služeb kvalifikovaného řemeslníka. Instalatéři jsou vždy připraveni, aby kvalitně a odborně provedli veškeré instalatérské práce, které jsou pro byt a dům potřeba. Někteří instalatéři jsou dokonce připraveni kdykoliv během dne i noci vyřešit jakýkoliv akutní problém s vodovodní sítí v kterékoliv domácnosti.

Hledají se instalatéři

Potřebujete akutně sehnat instalatéra? Odešel váš oblíbený instalatér do důchodu a vy za něj potřebujete rychle sehnat náhradu? Zkuste zadat konkrétní poptávku na Stavdum.cz a za pár chvil se vám instalatéři či z blízkého okolí ozvou sami. Vy si pak jednoduše vyberete takového, který vám bude vyhovovat nejlépe, a to díky přehlednému systému, který pro vás vytvořili ti nejlepší odborníci. Nehledejte svého instalatéra. Počkejte si, až si vás instalatér najde sám.

Provádíme revize, měření, opravy, prodej komínových vložek a komponentů. Nabízíme prodej a montáž plynových kotlů, kotlů na tuhá pali... číst víceva a krbových kamen.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Instalatérské a topenářské práce.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Dělám nové rozvody vody nebo rekonstrukce stávajících vodoinstalací. Dále realizuji nové topení nebo rozvody plynu. Provádím výměny star... číst víceých kotlů na kotle na tuhá paliva s automatickým přikládáním. Jsem schopen zajistit také drobné zednické práce a zapravení nových rozvodů. Využijte mých služeb a staňte se i vy mými spokojenými zákazníky.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Instalatéři v katalogu firem

Nemusíte se obávat, že v požadovaném termínu neseženete vhodného instalatéra. Řemeslníků v oboru instalatérů je všude dost, je jen potřeba přijít na správný způsob, jak je snadno a jednoduše najít. Instalatéři jsou připraveni a ochotni vám pomoci v jakoukoliv denní či noční dobu. Jsou si totiž dobře vědomi, jak může být mnohdy situace s nefungujícími vodovodními instalacemi závažná. Šikovní instalatéři fungují nejen jako samostatní živnostníci, ale jsou sdruženi také ve větších firmách. Je jen na vás, komu dáte přednost.

Poptávám instalaci stávajícího komínu udělat přívod a připojit krbová kamna. Starší dům v obci Městečko u Poříčí nad Sázavou. Termín: co nejdříve - dle telefonické...
Vzdálenost: - km z -, 6x zobrazeno
25722, Nespeky, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001115
Vložena dne: 15.09.2018
V kotelně na sádkách Bartošov je nutné předělat veškeré potrubí a sice dle mé představy. Topíme kotlem na uhlí a máme tam akumulační nádobu.
Vzdálenost: - km z -, 22x zobrazeno
50731, Jičíněves, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001085
Vložena dne: 22.08.2018
Poptávám instalaci dálkového ovládání ( přes sms) rekreačního apartmánu v objektu na Dolním náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Termín: září 2018.
Vzdálenost: - km z -, 22x zobrazeno
51244, Rokytnice nad Jizerou, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001105
Vložena dne: 15.09.2018
Vybírat si můžete s širokého spektra instalatérů, kteří jsou zároveň hodnoceni jinými uživateli. Jednoduše si tedy můžete vybrat toho nejlevnějšího, nejrychlejšího či nejšikovnějšího instalatéra, anebo toho, který má čas přesně ve chvíli, kdy jej opravdu nutně potřebujete.

Instalatéři podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy

          

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!