Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Čištění koberců

Chystáte se na generální úklid domácnosti, ale nevíte si rady s některými skvrnami na koberci či na čalounění vaší sedací soupravy nebo křesel? Poohlédněte se po službách firem, které se zabývají čištěním koberců a sedaček. Ptáte se, proč je vhodné si na pomoc přizvat specializovanou firmu? Čištění koberců je totiž někdy pořádní alchymie, a pokud nechcete o váš skvost položený na podlaze přijít nešetrným čištěním, raději sáhněte do kapsy pro pár bankovek. Věřte nebo ne, rozhodně neprohloupíte, a možná dokonce ušetříte. A máte-li přeci jen hluboko do kapsy, najdete někoho, kdo nabízí levné čištění koberců.

Hledají se čištění koberců

Rádi byste si najali firmu, která by vám vyčistila koberce ve vaší domácnosti nebo ve firmě? Potřebujete najít profesionální a zkušené pracovníky? Poptejte se na našich stránkách na čištění koberců a firmy se vám samy ozvou se svými nabídkami. Dle referencí ostatních uživatelů si pak můžete vybrat takovou firmu, která bude nejlépe splňovat všechny vaše požadavky! Ať už budete potřebovat realizovat suché čištění koberců, nebo jinou techniku čištění koberců, neváhejte a obraťte se na odborníky!

Úklid domácností a firem, mytí oken i interiérů vozů. Zdravé, ekologické a účinné čištění párou. Ničí plísně, houby, roztoče, ... číst vícealergeny, choroboplodné škůdce. Vysoký stupeň čistoty nejen pro alergiky a atopiky. Vše nejen jako nové, ale i vydezinfikované!

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy administrativních budov, kanceláří, sportovních a kulturních zařízení, firem, hotelů, penzio... číst vícenů, rodinných a činžovních domů a škol.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme: stěhování, autodoprava, nákladní taxi, pronájem přívěsů, vyklízení, spediční služby.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Čištění koberců v katalogu firem

Jste odborníky na čištění koberců a v blízkém okolí? Zaměstnáváte ve své firmě pracovníky, kteří si vědí rady s čištěním jakéhokoliv koberce? Vyznáte se dobře v technikách čištění mnoha různých typů skvrn, ale přesto máte pocit, že vaše podnikání spíše skomírá? Nabízejte čištění koberců a sedaček na našich stránkách, reagujte jednoduše na poptávky po vašich službách, uvidíte, že se začnou dít zázraky! Stačí k tomu jednoduchá registrace na stránkách portálu Stavdum.cz.

Dobrý den, poptávám převoz sedačky z Brna Bystrce 30 km, z třetího patra bez výtahu, a to co nejdříve, děkuji za nabídky.
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
68301, Dražovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001528
Vložena dne: 01.04.2019
Vzdálenost: - km z -, 91x zobrazeno
28601, Čáslav, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001543
Vložena dne: 05.04.2019
Poptávám úklid domácnosti: koupelna, dveře lamelové+obyčejné. Jaký je předpokládaný termín realizace: duben 2019
Vzdálenost: - km z -, 31x zobrazeno
43801, Žatec, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001551
Vložena dne: 11.04.2019
Levné čištění koberců, čištění sedaček a další podobné práce jsou na našich stránkách často vyhledávané. Ať už tedy stojíte v řadách případných zájemců o tyto služby, anebo dovedete čištění koberců realizovat, neváhejte a dejte o sobě jednoduše vědět prostřednictvím našeho portálu.

Čištění koberců podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!