Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Úklidové firmy

Čekají vás rozsáhlé stavební úpravy bytu a vy už se teď děsíte následného úklidu po řemeslnících? Nebo jen nemáte čas na běžný úklid a rádi byste si sehnali někoho, kdo by vám pravidelně uklízel? Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, úklidové firmy vám s úklidem vašeho domova rády pomůžou. Úklidové firmy vám mohou nabídnout řadu služeb, které můžete zcela bezostyšně využívat. Ať už potřebujete úklidovou firmu využít pro specifický úklid nebo jen kvůli důkladnějšímu úklidu vaší domácnosti, neváhejte a poptejte se na našich stránkách po nejlepších službách tohoto druhu.

Hledají se úklidové firmy

Rádi byste využili služeb úklidové firmy, ale nejste si jisti, jakým způsobem vybrat tu nejlepší úklidovou firmu? Naše stránky poskytují registrovaným uživatelům nejen možnost poptat se po všemožných službách, ale také nahlédnout do referencí ostatních uživatelů, kteří konkrétní úklidovou firmu využili již před vámi. Vybírejte pak úklidovou firmu buď na základě vámi zadané poptávky, nebo si vyberte z mnoha nabídek, které se na našich stránkách objevují.

Zajišťujeme kompletní úklidové služby pro firmy, kanceláře, komerční objekty, zdravotnické zařízení, společné prostory bytových nebo ... číst vícečinžovních domů. Dále zajišťujeme mytí oken, výloh a rámů. Zajišťujeme také komplexní úklidové služby pro domácnosti včetně praní, žehlení apod. Naše je působiště je zejména Hradec Králové, Pardubice a okolí.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Úklid po řemeslnících, domů, bytů, kanceláří, společenských prostor, zdarvotnických zařízení, sněhu a zahrad. Specializujeme se na ú... číst víceklid hal a objektů. Umyjeme auto, vyčistíme i interiér.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme kvalitní úklidové a sanitární služby ( bezpečnostní služby ).

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Úklidové firmy v katalogu firem

Úklidové firmy mohou využít portál Stavdum.cz pro to, aby snáze získávali nové jednorázové nebo dlouhodobější zakázky. Díky jednoduché registraci mohou úklidové firmy nabízet své služby širokému spektru uživatelů. Dále také mohou využít možnost odpovídat na konkrétní poptávky po službách úklidových firem. Jak můžete poznat z referencí ostatních uživatelů, nejedna úklidová firma získala díky našemu portálu nové spokojené zákazníky.

Vzdálenost: - km z -, 91x zobrazeno
28601, Čáslav, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001543
Vložena dne: 05.04.2019
Poptávám úklid domácnosti: koupelna, dveře lamelové+obyčejné. Jaký je předpokládaný termín realizace: duben 2019
Vzdálenost: - km z -, 31x zobrazeno
43801, Žatec, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001551
Vložena dne: 11.04.2019
Dobrý den, poptávám převoz sedačky z Brna Bystrce 30 km, z třetího patra bez výtahu, a to co nejdříve, děkuji za nabídky.
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
68301, Dražovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001528
Vložena dne: 01.04.2019
Registrace na stránkách společnosti Stavdum.cz vám umožní zadávat poptávky i nabídky na jakékoliv služby týkající se bydlení. Jestliže vlastníte úklidovou firmu, nebo se chcete jen poptat po těchto službách, neváhejte a využijte náš portál k získávání nových kontaktů. Množství uživatelů na straně zákazníků i na straně živnostníků a úklidových firem zaručuje téměř stoprocentní úspěšnost při hledání.

Úklidové firmy podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!