Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Pokrývači

Stavíte dům a rádi byste začali realizovat také novou střechu? Nebo jste se rozhodli opravit stávající střechu na vašem domě? S vaším problémem vám mohou pomoci pokrývači, kteří mají dostatek zkušeností s opravami starých střech nebo s realizacemi nových střešních krytin. Kromě drobnějších prací, mezi které patří například nátěry plechových střech nebo menší klempířské práce, jsou pokrývači zvyklí kompletně zrekonstruovat střechy jakéhokoliv typu. Vyberte si kvalifikovaného a zkušeného pokrývače, který vám usnadní práci, na našem portálu.

Hledají se pokrývači

Rádi byste zrekonstruovali vaši starou střechu? Potřebujete pomoci s drobnějšími úpravami stávající střešní krytiny? Nebo stavíte dům a zbývá vám najít vhodné řemeslníky, kteří by vám pomohli s novou střechou? Poptejte se na našich stránkách Stavdum.cz po nejlepším pokrývači nebo sledujte nabídky všech pokrývačů, kteří jsou registrováni na našem portálu. Pokrývači jsou vždy připraveni realizovat vaši zakázku.

Provádíme: hydroizolace stavby, střech, balkonů a teras. Systém Novabrik.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce střech starších domů. Samozřejmostí naší firmy je poradenská činnost a posou... číst vícezení stávajícího stavu střechy.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Jindra střechy
lhota za červeným kostelcem 423
Červený Kostelec, 54941
Česká republika

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Pokrývači v katalogu firem

Všichni pokrývači, kteří pracují na živnostenský list, nebo vlastní firmu zabývající se opravami střech či realizacemi nových střech, mohou nyní nabízet svoje služby také na portálu Stavdum.cz. Jednoduchá registrace může každému pokrývači zajistit také možnost sledovat poptávky po řemeslnících, zvláště pak po pokrývačích. Tak neváhejte a usnadněte si podnikání díky stránkám Stavdum.cz.

Hledám firmu na provedení opravy střechy. Jedná se o střechu jehlanovou, půdorys domu cca 10 x 10.5 m. Stávající vazba má poškozený hlavní nosník, středové stolice....
Vzdálenost: - km z -, 75x zobrazeno
69612, Hovorany, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000918
Vložena dne: 18.06.2018
Vzdálenost: - km z -, 46x zobrazeno
50341, Hradec Králové, Česká republika
Číslo poptávky: 20181000958
Vložena dne: 02.07.2018
Zabudovaní okapových výpustí do dvou okapových svodů u rodinného domu v Týnci nad Sázavou. Termín realizace: co nejdříve Materiál: okapové výpustě mám, vše je v...
Vzdálenost: - km z -, 7x zobrazeno
25741, Týnec nad Sázavou, Česká republika
Číslo poptávky: 20181001005
Vložena dne: 07.08.2018
S portálem Stadum.cz můžete najít pokrývače snadno a jednoduše. Stačí zadat poptávku nebo sledovat nabídky všech registrovaných pokrývačů. Usnadnit hledání vám mohou také reference od ostatních uživatelů, kteří mají s konkrétními pokrývači zkušenosti.

Pokrývači podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

Rádi zodpovíme vaše dotazy

          

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!