Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Podlaháři

Každá místnost má podlahu. Neexistuje domácnost ani jiný interiér, ve kterém by tato část místnosti chyběla. Ať už je to podlaha dřevěná, laminátová, nebo je na podkladu položené linoleum či jiná podlahová krytina, většinou potřebujete k pokládce šikovného podlaháře. V dnešní době si málokdo troufne položit si novou podlahu sám. Do každé místnosti se hodí jiný typ podlah a každý podlahář vám ochotně poradí materiály, které se hodí do interiéru, který budete nově rekonstruovat. Ať už tedy toužíte po nové podlaze do kterékoliv místnosti ve vašem bytě, kvalitní podlaháři ve vašem okolí vám rádi pomůžou.

Hledají se podlaháři

Rozhodli jste se již před časem pro rekonstrukci podlah ve vašem bytě? Potřebujete upravit povrchy stávajících podlah, které máte doma? Zadejte poptávku po službách zkušených podlahářů a během několika desítek minut se vám řemeslníci sami ozvou s časovými i s cenovými nabídkami. Vy si pak jednoduše vyberete takového podlaháře, který vám nabídne ty nejlepší a nejkvalitnější služby. Díky referencím od ostatních uživatelů nemůžete při výběru podlaháře sáhnout vedle.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Naše společnost se již dlouhá léta zabývá montáží oken a dveří nejen v bytech a rodinných domech, ale také v malých a velkých firemní... číst vícech objektech. Díky našemu profesionálnímu přístupu, pečlivé a dobře odvedené práci, jsme byli během této doby schopni nasbírat spousty kladných referencí.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Firma MATOS interiéry s.r.o se specializuje pouze na sádrokartonářské konstrukce. Vlastníme certifikáty na protipožární aplikace Knauf ,Rigi... číst víceps. Jsme také držitelem CERTIFIKÁTU pro montáž minerálních konstrukcí Armstrong Knauf ,Rigips a AMF. Stojí za námi tisíce metrů namontovaných sádrokartonových a minerálních konstrukcí. Mezi nejvyznámnější je :The Orchard Ostrava a Park IN hotel v roce 2008 / 50 000 m2

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Podlaháři v katalogu firem

Podnikáte v oblasti podlahářství a sháníte neustále nové zákazníky? Na našich stránkách lidé poptávají řemeslníky ze všech oblastí stavebnictví - podlaháře nevyjímaje. Toužíte-li po stálém přísunu zakázek, registrujte se na našem portálu a vybírejte si z poptávek ty, které nejlépe sedí vašemu pracovnímu profilu. Všichni podlaháři mohou díky mnoha poptávkám pracovat na zajímavých projektech. Tak neváhejte a registrujte se již nyní.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Podlaháři zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Schodiště, podlahy, sádrokartony a zábradlí.
Portál Stavdum.cz je tu pro všechny podlaháře i pro uživatele, kteří poptávají řemeslné služby z oblasti podlahářství. Rekonstrukce podlahy pro vás může být díky podlahářům snazší než kdy dřív. Reference od ostatních uživatelů, vám pomůžou najít toho nejlepšího podlaháře ve vašem městě a jeho okolí.

Podlaháři podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!