Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Zahradnictví

K rodinnému domu patří zahrada. Ta však podle zahradnictví nemusí nutně vyžadovat každoroční pěstování ovoce a zeleniny. Může sloužit k relaxaci a k příjemnému trávení volného času nejen s rodinou, ale také s přáteli. Zahradní práce a v okolí jsou ale i přes absenci pěstovaných plodin velmi důležité. Například péče o anglický trávník nebo o okrasné dřeviny, které zdobí venkovní prostory u domu, bývají mnohdy časově náročné a vyžadují také odborné znalosti. Zahradnictví však nabízejí pomoc v podobě pravidelné péče o Vaši zahradu.

Hledají se zahradnictví

Splnit si sen o krásné moderní zahradě od zahradnictví, na které byste v létě mohli pořádat grilovací party nebo kde byste mohli odpočívat po náročných pracovních aktivitách, není nemožné. Realizací zahrad a v okolí se totiž zabývá mnoho zahradnictví, které Vám mohou pomoci s nejen s návrhem, ale také s následnou péčí o vysázené dřeviny i květiny. Zahradní práce sice vyžadují odborné znalosti a zkušenosti, pro kvalifikované pracovníky to však není vůbec žádný problém! Poptejte se po jejich službách na našich stránkách a splňte si sen již letos.

Provádíme: studie, návrhy a projekty okrasných zahrad a krajinářských celků, včětně zahradních doplňků jako okrasná jezírka, skálové... číst více útvary, pergoli, biobazény.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme kompletní návrhy a realizace soukromých zahrad i zahrad a zeleně ve firemních areálech od vykácení původního porostu, rozboru a ... číst vícepřípadné rekultivace zeminy, terénních úprav, výstavby oplocení, zahradních chodníků, jezírek a potůčků až po výsadbu dřevin a výsev trávníku

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Zahradnictví v katalogu firem

Vlastníte firmu zabývající se realizací zahrad? Jste živnostníkem v oblasti zahradnictví a v okolí? Dokážete zastat veškeré zahradní práce kvalitně a profesionálně? Často se Vám stává, že musíte složitě shánět nové zakázky? Přesně proto vznikl portál Stavdum.cz. Velké množství uživatelů na straně zákazníků, ale také firem a živnostníků, zajišťuje, že mohou všichni denně sledovat potřebné poptávky či nabídky konkrétních služeb v oblasti zahradní práce. A to vše přehledně a na jednom místě.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Zahradnictví zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Zahradnické práce, kácení stromů a oplocení.
V poslední době jsou zahradní práce poměrně dost vyhledávané. Kdo by nechtěl využít kvalitních služeb některého ze zahradnictví. Realizace zahrad patří hned po stavbě rodinných domů k jednomu ze snů, které mají dnešní moderní uživatelé. A sny se mají nejen snít, ale také plnit.

Zahradnictví podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!