Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Zahradnictví

K rodinnému domu patří zahrada. Ta však podle zahradnictví nemusí nutně vyžadovat každoroční pěstování ovoce a zeleniny. Může sloužit k relaxaci a k příjemnému trávení volného času nejen s rodinou, ale také s přáteli. Zahradní práce a v okolí jsou ale i přes absenci pěstovaných plodin velmi důležité. Například péče o anglický trávník nebo o okrasné dřeviny, které zdobí venkovní prostory u domu, bývají mnohdy časově náročné a vyžadují také odborné znalosti. Zahradnictví však nabízejí pomoc v podobě pravidelné péče o Vaši zahradu.

Hledají se zahradnictví

Splnit si sen o krásné moderní zahradě od zahradnictví, na které byste v létě mohli pořádat grilovací party nebo kde byste mohli odpočívat po náročných pracovních aktivitách, není nemožné. Realizací zahrad a v okolí se totiž zabývá mnoho zahradnictví, které Vám mohou pomoci s nejen s návrhem, ale také s následnou péčí o vysázené dřeviny i květiny. Zahradní práce sice vyžadují odborné znalosti a zkušenosti, pro kvalifikované pracovníky to však není vůbec žádný problém! Poptejte se po jejich službách na našich stránkách a splňte si sen již letos.

Lukáš Hloušek
Karolíny Světlé 2138
Dvůr Králové nad Labem, 54401
Česká republika
Provádíme kompletní údržbu zeleně kolem rodinných domů, chat či chalup, průmyslových oblastí, firem a obcí. Sečeme louky, paseky, velké... číst více neudržované zahrady. Provádíme mulčování vysoké trávy a údržbu zeleně solárních elektráren.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Prodej okrasných dřevin, skalniček, letniček, trav. Nabízíme vazby dušičkové, velikonoční a další.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme kompletní návrhy a realizace soukromých zahrad i zahrad a zeleně ve firemních areálech od vykácení původního porostu, rozboru a ... číst vícepřípadné rekultivace zeminy, terénních úprav, výstavby oplocení, zahradních chodníků, jezírek a potůčků až po výsadbu dřevin a výsev trávníku

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Zahradnictví v katalogu firem

Vlastníte firmu zabývající se realizací zahrad? Jste živnostníkem v oblasti zahradnictví a v okolí? Dokážete zastat veškeré zahradní práce kvalitně a profesionálně? Často se Vám stává, že musíte složitě shánět nové zakázky? Přesně proto vznikl portál Stavdum.cz. Velké množství uživatelů na straně zákazníků, ale také firem a živnostníků, zajišťuje, že mohou všichni denně sledovat potřebné poptávky či nabídky konkrétních služeb v oblasti zahradní práce. A to vše přehledně a na jednom místě.

Poptávám: beton. oplocení dlouhý 2x15m, 2m vysoký, z jedné strany štípaný, v barvě šedi Dům se nachází v Turnově Jaký je předpokládaný termín realizace? podzim 2019...
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
51101, Turnov, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001689
Vložena dne: 27.05.2019
V poslední době jsou zahradní práce poměrně dost vyhledávané. Kdo by nechtěl využít kvalitních služeb některého ze zahradnictví. Realizace zahrad patří hned po stavbě rodinných domů k jednomu ze snů, které mají dnešní moderní uživatelé. A sny se mají nejen snít, ale také plnit.

Zahradnictví podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!