Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Zahradní architekti

Každý, kdo si postaví nový dům, touží zároveň po krásné zahradě s anglickým trávníkem a s okrasnými dřevinami. Zahradní architekti vám ke splnění vašeho snu můžou jednoduše pomoci. Zahrada okolo vašeho domu může být díky zahradnímu architektovi vašim osobním rájem. Kompozici a celkový design zahrady můžete konzultovat tak dlouho, dokud nebudete přesvědčeni o tom, že je přesně taková, jakou jste si ji vysnili. Vyřešte pomocí zahradních architektů rychle a jednoduše exteriéry vašeho domova. S portálem Stavdum.cz to půjde jako po másle.

Hledají se zahradní architekti

Toužíte už léta po dokonalé zahradě, na které by byl bazén a množství okrasných dřevin, jež by zamezily pohledům všech sousedů? Jste si vědomi toho, že se bez pomoci zahradního architekta nezvládnete rozhodnout, jak všechny vytoužené prvky na zahradě správně komponovat? Nevíte, jak co nejrychleji sehnat dobrého zahradního architekta? Portál Stavdum.cz vám s vaším problémem může pomoci. Sledujte nabídky zahradních architektů nebo se sami poptejte po konkrétních službách. Řešení může být opravdu snadné a rychlé.

Lukáš Hloušek
Karolíny Světlé 2138
Dvůr Králové nad Labem, 54401
Česká republika
Provádíme kompletní údržbu zeleně kolem rodinných domů, chat či chalup, průmyslových oblastí, firem a obcí. Sečeme louky, paseky, velké... číst více neudržované zahrady. Provádíme mulčování vysoké trávy a údržbu zeleně solárních elektráren.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Prodej gabiových sítí s příšlušenstvím, prodej po celé republice. Realizace Gabionu - Gabionová opěrná zeď, Gabionové ploty, Gabionové... číst více obklady. Zemní práce (výkopové práce,zpětný zásyp, přesun hmot po stavbě, zhutnění zeminy).

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Provádíme: studie, návrhy a projekty okrasných zahrad a krajinářských celků, včětně zahradních doplňků jako okrasná jezírka, skálové... číst více útvary, pergoli, biobazény.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Zahradní architekti v katalogu firem

Někteří zahradní architekti nemají stálé zakázky a snaží se přijít na způsob, jak získat stálý přísun nových zákazníků. S tímto problémem jim může pomoci náš portál. Jestliže patříte ke skupině zahradních architektů, kteří by rádi nabízeli svoje služby potenciálním klientům, nebo měli přístup k poptávkám po službách tohoto druhu, zaregistrujte se jednoduše na našich stránkách. Po splnění všech podmínek registrace můžete začít plně využívat veškerých možností, které portál Stavdum.cz nabízí.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Zahradní architekti zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Zahrady, pergoly, sochařství a oplocení.
S portálem Stavdum.cz najde každý to, co hledá. Ať už se poptáváte po službách zahradních architektů, nebo jakožto zahradní architekt hledáte nové zakázky, náš portál vám usnadní práci. Díky registraci získáte další možnosti, jak náš portál aktivně využívat. Tak neváhejte a registrujte se již nyní.

Zahradní architekti podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!