Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Stěhování

Přestěhovat nábytek i vybavení z celého bytu dá pořádně zabrat. Obzvlášť když nemáte se stěhováním předchozí zkušenosti. V dnešní době se ale nabízí nespočet možností, jak si tuto činnost ulehčit. Můžete například najít nejlevnější stěhování ve vašem městě a nechat si se stěhováním poradit či pomoct. Stěhovacích firem je ve vašem okolí jistě dostatek. Během pár chvil tedy můžete pomocí portálu Stavdum.cz najít takovou, která vám bude ochotná se stěhováním pomoci v požadovaném termínu. Díky rozsáhlému katalogu poptávek a nabídek se nemůže stát, že vám se stěhováním nikdo nepomůže.

Hledají se stěhování

Stěhování pro vás nemusí být dřina! Poptejte se po službách stěhovacích firem již nyní a během pár okamžiků se vám jistě některá z nich ozve. Levné stěhování lze najít díky portálu Stavdum.cz snadno a rychle. Obavy, že zvolíte špatnou stěhovací firmu, můžete rovnou zahodit. Díky referencím ostatních uživatelů našeho portálu si můžete být jisti, že si ke stěhování vyberete správnou společnost! Poptávejte služby spojené s bydlením, s námi jde všechno snadněji.

Úklid po řemeslnících, domů, bytů, kanceláří, společenských prostor, zdarvotnických zařízení, sněhu a zahrad. Specializujeme se na ú... číst víceklid hal a objektů. Umyjeme auto, vyčistíme i interiér.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Úklid domácností a firem, mytí oken i interiérů vozů. Zdravé, ekologické a účinné čištění párou. Ničí plísně, houby, roztoče, ... číst vícealergeny, choroboplodné škůdce. Vysoký stupeň čistoty nejen pro alergiky a atopiky. Vše nejen jako nové, ale i vydezinfikované!

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Běžný úklid. Mytí oken. Čištění koberců. Čištění sedaček, matrací či čalounění. Generální úklid. Úklid po řemeslnících. Ž... číst víceehlení a vlastně skoro vše, co je potřeba uklidit: zahrada, bazén atd. Úklid pro firmy. Úklid komerčních prostor a bytových domů.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Stěhování v katalogu firem

Vlastníte-li stěhovací firmu, můžete se začít radovat. Pokud se registrujete na stránkách společnosti Stavdum.cz, můžete si být jisti, že již nikdy nebudete mít nouzi o nové zakázky. Uživatelé se denně ve vašem městě poptávají po řemeslných pracích i jiných službách spojených s bydlením. Stěhování pak bývá poptáváno velmi často. Jste-li schopni zajistit lidem pomoc se stěhováním, nabídněte tuto službu na našich stránkách. Zákazníci si vás buď vyberou sami, nebo můžete i vy sami aktivně vyhledávat uživatele, kteří potřebují zařídit stěhování tam, kde působíte.

Dobrý den, poptávám převoz sedačky z Brna Bystrce 30 km, z třetího patra bez výtahu, a to co nejdříve, děkuji za nabídky.
Vzdálenost: - km z -, 33x zobrazeno
68301, Dražovice, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001528
Vložena dne: 01.04.2019
Vzdálenost: - km z -, 91x zobrazeno
28601, Čáslav, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001543
Vložena dne: 05.04.2019
Poptávám úklid domácnosti: koupelna, dveře lamelové+obyčejné. Jaký je předpokládaný termín realizace: duben 2019
Vzdálenost: - km z -, 31x zobrazeno
43801, Žatec, Česká republika
Číslo poptávky: 20191001551
Vložena dne: 11.04.2019
Portál Stavdum.cz můžete využívat kdykoliv. Najít si levné stěhování v jakémkoliv městě nebo si naopak zajistit pravidelný přísun nových zakázek, může být ode dneška velmi snadné. Ať už hledáte někoho, kdo by vám se stěhováním ve vašem městě pomohl, nebo vlastníte stěhovací firmu, zajisté můžete využít všech možností, které náš portál nabízí!

Stěhování podle krajských měst

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

  • Mobil:   +420 777 023 553
  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!