Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Kovářství Praha

Kovářství Praha nabízí žádanou klasickou rukodělnou výrobu s použitím kvalitních materiálů pro zpracování kovů tradičními technikami. Kováři z Prahy dokážou vyrobit jakýkoliv kovaný předmět. Kromě klasických kovaných mříží či plotu dokážou umělečtí kováři v Praze vyrobit třeba i kovaná zábradlí, kliky, panty, ale i další estetické výrobky jako například lampy, lustry, svícny nebo o kovaný nábytek. Kovářství v Praze jsou připraveny na vyrobení čehokoliv, co si jen dokážete představit. Originální design a technicky skvěle zpracované výrobky jsou samozřejmostí!

Hledá se kovář Praha

Rádi byste si nechali od uměleckého kováře v Praze vyrobit ručně kovaný plot? Potřebujete zrenovovat nějaký kovaný předmět, případně toužíte po nábytku či s originálním a ojedinělým designem? Poptejte se po práci uměleckých kovářů z Prahy, zajisté Vám budou moci nabídnout kvalitní služby. Kováři z Prahy jsou zvyklí splnit v podstatě jakékoliv zákaznické přání. Po službách kovářů Praha se můžete jednoduše poptat na stránkách portálu Stavdum.cz. Stačí jen jednoduchá registrace.

Vyrábíme a prodáváme palubky a prkna (obkladové, fasádní, podlahové a terasové palubky, materiál sibiřský modřín, severský smrk, borovi... číst vícece). Různé profily, rozměry, třídy.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Kovářství v Praze či okolí

Pracujete v Praze či v okolí jako živnostník v oboru kovářství? Jste uměleckým kovářem z Prahy, případně pracujete ve firmě, která se kovářstvím v Praze zabývá? Sháníte často nové zakázky? Stránky portálu Stavdum.cz vám mohou pomoci. Díky jednoduché registraci můžete získat přístup poptávkám po službách kovářů z Prahy. Samozřejmostí je také možnost vystavování nabídek a prezentace svých služeb ostatním uživatelům.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Kovářství Praha zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Dřevo, kováři, sklo a plasty.
At už jste běžným uživatelem portálu Stavdum.cz, který se snaží získat kontakty na některého uměleckého kováře v Praze, nebo jste živnostníkem v oblasti kovářství Praha, zajisté najdete na našich stránkách přesně to, co hledáte. Spokojení zákazníci jsou pro kováře z Prahy prioritou. Můžete to zjistit mimo jiné také z reference uživatelů, kteří služby kovářů využili již před Vámi.

Kovářství - Hlavní město Praha podle okresů

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!