Připravujeme obsah vaší stránky. Vyčkejte, prosím, dokud se stránka nenačte.

Řemeslníci Praha

Stavíte dům nebo rekonstruujete byt či jiné bytové nebo nebytové prostory a hledáte často šikovné řemeslníky z Prahy a z okolí? Potřebujete rychle sehnat klempíře, vodoinstalatéra, elektrikáře, topenáře nebo jiného řemeslníka z Prahy a nevíte, kde najít toho nejlepšího? S portálem Stavdum.cz nemusíte mít obavy. Nej řemeslníka v Praze můžete najít jednoduše pomocí sledování nabídek, případně díky poptávkám, které můžete na našich stránkách po registraci vystavit. Díky velkému množství uživatelů jak na straně poptávajících, tak na straně firem a živnostníků si můžete být jisti, že potřebného řemeslníka z Prahy či okolí najdete rychle a jednoduše.

Hledá se řemeslník Praha

Poptejte se na našich stránkách po nej řemeslníkovi z Prahy, který by vám mohl pomoci s rekonstrukcí vašeho domu nebo bytu. Ať už potřebujete položit novou podlahu, vyměnit okna v celém byte nebo třeba jen opravit kapající kohoutky v koupelně, řemeslníci z Prahy jsou tu pro vás. Poptávky po všech službách týkajících se bydlení můžete na našich stránkách Stavdum.cz začít zadávat po jednoduché registraci. Kromě možnosti zadávat vlastní poptávky získáte díky registraci také možnost sledovat nabídky ostatních uživatelů.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
-Provádění revizí a oprav hasicích přístrojů všech obvyklých typů (pěnové, práškové, sněhové, vodní) -Opravy a plnění hasicích ... číst vícepřístrojů (i lahví CO2 (určené především pro potravinářské účely a na sváření v ochranné atmosféře) -Provádění revizí hydrantů -Prodej hasicích přístrojů a hydrantového materiálu (hydrantové hadice, proudnice, ventily, skříně,...) -Prodej ekologicky nezávadných hasicích přístrojů pro automobilisty i do jiných zařízení -Dodání dalších druhů technických prostředků pro požární ochranu -Dodání požárních knih a požárních poplachových směrnic -Pravidelné kontroly a záruční servis -Konzultační a poradenská činnost -Další služby v oboru protipožární ochrany

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.
Nabízíme komplexní služby v oblasti reklamy - od návrhu po realizaci. Za dobu působení na trhu jsme si vybudovali síť kvalitních dodavatelů... číst více. Díky tomu, jsme Vám vždy schopni nabídnout několik variant produktu. Dále se specializujeme na rámování a paspartování. Nabízíme široký sortiment rámových lišt a paspart od firem Lira a Nielsen.

Ohodnocení:

Nebylo vloženo ohodnocení.

Reference:

Nebyla vložena reference.

Řemeslníci v Praze či okolí

Vlastníte firmu v Praze a zaměstnáváte šikovné řemeslníky? Jste živnostníkem v jakékoliv řemeslné oblasti a sháníte neustále nové zakázky? S portálem Stavdum.cz vám vaše podnikání může jít lépe. Díky širokému spektru uživatelů, kteří se poptávají po nej řemeslnících v Praze už nikdy nebudete mít o nové zakázky nouzi. Na našich stránkách můžete inzerovat svoje služby a dostat se tak snadno do povědomí širší veřejnosti.

V katalogu Stavdum.cz prozatím nejsou v kategorii Řemeslníci Praha zaregistrované žádné firmy.
Dále si můžete zobrazit všechny firmy registrované v kategorii Ostatní služby a materiály.
Řemeslníci z Prahy jsou vždy připraveni pomoci vám s jakýmkoliv problémem v domácnosti. Jestliže potřebujete snadno získat kontakty na jakéhokoliv řemeslníka v Praze, zaregistrujte se na našich stránkách a poptejte se po potřebných službách. Na základě referencí od ostatních uživatelů si budete moci vybrat ty nej řemeslníky z Prahy v daném oboru.

Řemeslníci - Hlavní město Praha podle okresů

Registrace firmy, řemeslníka

30 dnů zdarma přístupu k 

poptávkám pro novou firmu.

JSME VÁM K DISPOZICI:

 

  • Email:                                                                         

Řemeslníci pro váš dům, byt a zahradu

Ajajaj! Něco se pokazilo!

Na stránkách se objevila neočekáváná chyba. Zkuste prosím stránku přenačíst a akci zopakovat.
Pokud se chyba i nadále vyskytuje, kontaktuje nás prosím pomocí na e-mail info@internetstream.cz. Děkujeme.
Uloženo!